Aktualności

Wszystkie

Praca dla radcy prawnego/adwokata

22.04.2021

Kancelaria Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni z siedzibą w Krakowie zatrudni w pełnym wymiarze czasu początkującego radcę prawnego/adwokata (lub aplikanta radcowskiego/ adwokackiego co najmniej II roku).

WYMAGANIA:
– doświadczenie zawodowe pozwalające przynajmniej częściowo na pracę bez nadzoru organizacyjnego/merytorycznego,
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka obcego, w szczególności języka niemieckiego,
– umiejętność poruszania się po różnych dziedzinach prawa, w tym przede wszystkim po prawie gospodarczym,
– komunikatywność oraz dyspozycyjność czasowa,
- samodzielność, dokładność, rzetelność,
– umiejętność pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- samodzielna praca w zespołach merytorycznych związana przede wszystkim z obsługą klienta biznesowego oraz wsparcie starszych prawników w tym zakresie.

OFERUJEMY:
- pracę w prężnie rozwijającej się kancelarii, w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa,
- możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy zróżnicowanych, interesujących projektach,
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, wynagrodzenie gratyfikujące zaangażowanie.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: kancelaria@gsw.com.pl, wpisując w temat wiadomości „PRACA”