Aktualności

Wszystkie

Nowy młodszy Partner Kancelarii Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni

02.11.2022

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 1 listopada 2022 r. do grona młodszych Partnerów Kancelarii Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni dołączyła adwokat Katarzyna Łochowska.

Katarzyna Łochowska związana jest z Kancelarią od listopada 2016 roku. Specjalizuje się w zakresie prawa pracy, w tym międzynarodowego prawa pracy oraz RODO dla HR. Prowadzi obsługę korporacyjną spółek z uwzględnieniem kwestii podatkowych oraz bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych.

Katarzyna Łochowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia magisterskie ukończone z wyróżnieniem. Ukończyła aplikację adwokacką prowadzoną przez Krakowską Izbę Adwokacką. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości i podatków dla zawodów prawniczych prowadzonych przez Instytut Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Powrót

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...