Aktualności

Wszystkie

POSZUKUJEMY PRAWNIKA/ASSOCIATE Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

08.02.2024

Kancelaria Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni z siedzibą w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko prawnika/associate z językiem niemieckim. 

 

KOGO POSZUKUJEMY: osoby odbywającej aplikację adwokacką lub radcowską - 1 lub 2 rok aplikacji; posiadającej co najmniej roczne doświadczenie w doradztwie prawnym dla przedsiębiorców, w tym w języku obcym, w ramach renomowanej kancelarii prawnej lub działu prawnego międzynarodowej spółki; zainteresowanej różnymi dziedzinami prawa, a w szczególności prawa gospodarczego; biegłej w posługiwaniu się językiem niemieckim w mowie i piśmie na poziomie co najmniej C1 – znajomość innych języków (głównie angielskiego) będzie dodatkowym atutem; nie bojącej się pracy w ramach innych systemów prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem DACH.

 

Doświadczenie zawodowe pozwalające przynajmniej częściowo na pracę bez nadzoru organizacyjnego/merytorycznego będzie dodatkowym atutem.

 

DLACZEGO POSZUKUJEMY: potrzebujemy wsparcia przy analizach orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego w zakresie postępowań prowadzonych przez dział procesowy, udziale w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych, przygotowywaniu projektów pism, umów, regulaminów, opinii i porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, handlowego, podatkowego i farmaceutycznego, w języku polskim oraz dwujęzycznych, samodzielnej pracy w zespołach merytorycznych związanej przede wszystkim z obsługą klienta biznesowego oraz wsparciu starszych prawników w tym zakresie.

 

DLACZEGO WARTO APLIKOWAĆ: zdobędziesz umiejętności i doświadczenie z zakresu spraw gospodarczych; pracujemy w młodym i jednocześnie doświadczonym zespole; pracujemy w zespole na zasadach partnerskiej współpracy; zapewniamy samodzielną pracę w zespołach merytorycznych i wsparcie starszych prawników w obsłudze klienta biznesowego, jak również możliwość objęcia patronatem przez wybranego adwokata/radcę prawnego.

 

PONADTO ZAPEWNIAMY: kurs Legal English, szkolenia wewnętrzne, carsharing dla spraw służbowych, spotkania integracyjne i eventy firmowe.

 

Kancelaria zastrzega sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: patrycja.olchawska@gsw.com.pl

Powrót

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...