Aktualności

Wszystkie

Business Mission India: 12 - 16 Luty 2017

03.01.2017

Uprzejmie informujemy
o międzynarodowej inicjatywie gospodarczej
BUSINESS MISSION INDIA
wspieranej przez
GORAZDA, ŚWISTUŃ, WĄTROBA I PARTNERZY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI
kierowanej do jej klientów i potencjalnych kontrahentów.

 

 

W dniach 12-17 lutego 2017 roku w New Delhi w ramach BUSINESS MISSION INDIA odbędzie się cykl spotkań biznesowych z udziałem licznej reprezentacji dużych indyjskich przedsiębiorstw zainteresowanych inwestycjami na rynku europejskim, w tym Polski, a także współpracą z lokalnymi przedstawicielami na tych rynkach.

Wstępna lista zaproszonych firm indyjskich znajduje się pod adresem: http://warwicklegal.com/files/page/cmp-members.pdf. Organizatorem i koordynatorem projektu jest Zarząd WARWICK LEGAL NETWORK (www.warwicklegal.com) międzynarodowej organizacji zrzeszającej kancelarie z różnych części świata, którego jednym z członków jest partner naszej kancelarii r.pr. Renata Warchoł-Lewicka. Kancelaria jest członkiem organizacji od wielu lat wspierając jej działania i uczestnicząc w licznych inicjatywach prawnych i gospodarczych organizowanych przez WARWICK LEGAL NETWORK, a także dzięki rozlicznym kontaktom z kancelariami z całego świata, świadcząc pomoc dla polskich i zagranicznych partnerów biznesowych.

Gospodarzem misji biznesowej jest Indyjska Izba Handlowa oraz India Law Offices (http://www.indialawoffices.com/), której przedstawicielem jest Pan Gautam Khurana. Swój wkład merytoryczny będą mieli także Prokurator Generalny Indii, Przedstawiciele Rządu Republiki Indii, osoby promujące prowadzenie działalności w Indiach, Indyjski Specjalista ds. przeciwdziałania korupcji oraz przedstawiciele firm europejskich, które działają już na rynku indyjskim. Przedstawicielem kancelarii Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy podczas Business Mission India będzie jeden z naszych partnerów dr Marcin Gorazda.

W ramach inicjatywy, gospodarze i organizatorzy zapewnili także cały szereg atrakcji związanych z poznawaniem lokalnej kultury, architektury i obyczajów, w tym wizytę w Taj-Mahal.

Zapraszamy osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z przedsiębiorcami z Indii do udziału w BUSINESS MISSION INDIA oraz do kontaktu z kancelarią celem uzyskania szczegółów.

 

Dodatkowe informacje są dostępne u naszych partnerów: http://warwicklegal.com/business-mission-india-2017, http://www.indialawoffices.com/wln-conference-2017.

 

radca prawny Renata Warchoł-Lewicka, partner

adwokat dr Marcin Gorazda, partner

Powrót

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...