Aktualności

Wszystkie

Praktyka studencka w warszawskim Biurze GSW

05.01.2023

Warszawskie Biuro Kancelarii "Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni" zachęca do udziału w programie praktyk studenckich dla studentów IV i V roku prawa.

 

Oferowana praktyka to nie tylko przygotowywanie analiz prawnych i praca z dokumentami, ale też możliwość przyglądania się pracy starszych prawników, poprzez towarzyszenie im w spotkaniach z klientami, negocjacjach i rozprawach. Z uwagi na stałą współpracę Kancelarii z podmiotami zagranicznymi, praktyka umożliwia nie tylko poznanie innych systemów prawnych, ale też szlifowanie języka angielskiego i niemieckiego, w szczególności zaś terminologii prawniczej.

 

U praktykantów ceniona będzie znajomość przepisów prawa gospodarczego, cywilnego i procedury cywilnej, a także znajomość języków obcych (angielski i/lub niemiecki) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i konstruowanie podstawowych dokumentów prawnych.

 

Osoby zainteresowane odbyciem praktyki w warszawskim Biurze GSW proszone są o przesyłanie CV drogą mailową na adres: kancelaria.warszawa@gsw.com.pl ze wskazaniem preferowanego terminu odbycia praktyki i dyspozycyjności.

 

Wcześniejsza praktyka w kancelarii będzie dodatkowym atutem. Dla najlepszych oferujemy możliwość stałej współpracy po okresie praktyk.

 

 

WYMAGANIA: IV – V rok studiów, umiejętność pracowania zarówno samodzielnie, jak i w zespole, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dobra organizacja pracy;

OFERUJEMY: płatne praktyki, możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego, ciekawą pracę pod okiem doświadczonych prawników, przyjazną atmosferę, elastyczny czas pracy, możliwość nawiązania dłuższej współpracy po zakończeniu praktyki;

OBOWIĄZKI: przygotowywanie projektów pism procesowych, dokumentów korporacyjnych, umów i analiz prawnych, kontakt z instytucjami wymiaru sprawiedliwości, wsparcie bieżącej działalności warszawskiego Biura GSW i in.

Powrót

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...