Aktualności

Wszystkie

Konferencja WLN w Budapeszcie

05.05.2017

W dniach 28 – 30 kwietnia 2017 roku w Budapeszcie odbyła się konferencja Warwick Legal Network. Organizatorem tego rocznej konferencji była kancelaria Squarra & Partners Law Office, natomiast tematem przewodnim było wykorzystanie Social Media w marketingu. Naszą kancelarię reprezentowała radca prawny Natalia Rutkowska.


Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego przedstawienia członków konferencji, a następnie Alberto Lama zaczął swoją prezentację od zdefiniowania pojęcia Social Media, oraz przedstawienia jej jako narzędzie komunikacji jak i platformę do wymiany informacji. Uczestnicy konferencji zaprezentowali w jaki sposób Media Społecznościowe funkcjonują w ich kancelariach (tj. marketing, dostosowana reklama, badania, rekrutacja itp.) Zostały omówione najważniejsze kwestie związane z Social Media, ich bezpieczeństwo i zakres.


Następnie omówione zostały ramy prawne działania Social Media Marketing.  Uczestnicy konferencji wspólnie doszli do wniosków, że Media Społecznościowe są znakomitą formą reklamy kancelarii prawnych, jednak niekiedy mogą być one ograniczone przez niektóre regulacje prawne, takie jak kodeksy postępowania i etyki, przepisy marketingowe lub przepisy o ochronie danych.


Następna konferencja na temat „Regulacji przepisów prawnych dotyczących ochrony danych” odbędzie się w Krakowie w dniach 28 – 30 września 2017. Gospodarzem jesiennej konferencji będzie Kancelaria Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni

 

Źródło: http://warwicklegal.com/about-warwick-legal/wln-next/wln-next-conference-report-budapest-28-30-april-2017

Powrót

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...