Aktualności

Wszystkie

Nowości w GSW: Usługa Prawnicy on- line, blog na temat podatków

02.07.2012

Miło jest nam Państwa poinformować, iż nasza Kancelaria uruchomiła usługę ‘Prawnicy on line’.  Dzięki niej będą mogli Państwo w łatwy sposób sprawdzić dostępność poszczególnych prawników w dowolnym miejscu i czasie oraz porozmawiać z nimi korzystając z powszechnie dostępnego komunikatora Skype. Poza innymi zaletami jest to na chwilę obecną najbardziej zaufana i bezpieczna forma komunikacji. Wszelkie uwagi mające na celu jej usprawnienie będą mile widziane.

Prawnicy Kancelarii rozpoczęli także prowadzenie tematycznych blogów (podatki gsw), gdzie chcielibyśmy się dzielić z Państwem informacjami, naszymi opiniami i przemyśleniami na temat prawa, a w szczególności prawa podatkowego (ale nie tylko). Mamy nadzieję, że z czasem blogów tych będzie przybywać. 

Ponadto pragniemy przypomnieć, iż od jakiegoś czasu poza newsletterem ukazującym się raz na kwartał i zawierającym zwięzłe artykuły prawnicze na różne tematy oraz bieżące informacje dotyczące działalności Kancelarii raz na miesiąc przesyłamy informacje dot. bieżących zmian w prawie.

 

Aby zapisać się do newslettera wystarczy na stronie głównej gsw wpisać swój adres e-mail i kliknąć ZAPISZ.

 

Powrót

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...