O Kancelarii

Kancelaria „Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni” od ponad dwudziestu lat świadczy usługi prawne, głównie, choć nie tylko, na rzecz przedsiębiorców.

Kim jesteśmy?

Zespołem wyspecjalizowanym w newralgicznych dla biznesu dziedzinach, który od ponad dwudziestu lat wspiera od strony prawnej przedsięwzięcia biznesowe naszych Klientów.

Rozumiemy biznes, działamy kompleksowo i pamiętamy że Klient przede wszystkim potrzebuje konkretnych odpowiedzi i skutecznych rozwiązań. Dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych Klientów nawet przy bardzo innowacyjnych przedsięwzięciach biznesowych, łącząc elastyczne podejście do problemu z gruntowną analizą potencjalnych ryzyk.
 

Co nas wyróżnia?

  • umiejętność analitycznego spojrzenia na problemy klientów z uwzględnieniem zarówno aspektów prawnych jak też ekonomicznych i księgowych;
  • myślenie poza schematami;
  • unikalna i specjalistyczna wiedza wsparta szerokim doświadczeniem (także w zakresie ekonomii i księgowości);
  • umiejętność strategicznego planowania i przewidywania kolejnych kroków w dłuższej perspektywie;
  • nastawienie na wspólne z Klientem określenie celów i dobór efektywnego sposobu ich realizacji;


W czym się specjalizujemy?

Od lat wspieramy Klientów w ramach procesów restrukturyzacji przedsiębiorstw i grup kapitałowych, planowania podatkowego, praw nowych technologii i ochrony danych osobowych, prawa bankowego i finansów, farmaceutycznego i medycznego, planowania spadkowego oraz w toku procesów sądowych i arbitrażowych.
 

Nasze biura?

Główna siedziba Kancelarii mieści się w Krakowie. Kancelaria posiada także oddział w Warszawie.

 

MIĘDZYNARODOWA WSPÓŁPRACA

 

Warwick Legal Network

Od kilkunastu lat Kancelaria jest członkiem międzynarodowej sieci kancelarii prawniczych - Warwick Legal Network, zapewniając naszym klientom, poprzez biura naszych zagranicznych partnerów, wsparcie prawne w różnych częściach świata, a jednocześnie poszerzając portfolio klientów o kontrahentów zagranicznych.

AHK - Polsko Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa

Od początku roku 2016 Kancelaria Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni została członkiem AHK – Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, będącą izbą z największą ilością firm członkowskich w Polsce oraz jedną z największych Niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych (AHK) na świecie.

Warwick legal network

Od października 2004 r. firma jest członkiem Warwick Legal Network, międzynarodowej organizacji zrzeszającej niezależne firmy prawnicze z całego świata, działające na podstawie tych samych standardów.

Jeden z Partnerów kancelarii Gorazda, Świstuń Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni - r. pr. Renata Warchoł-Lewicka jest członkiem Zarządu i jednym z Dyrektorów WLN.

Pro bono

Nie pozostając obojętną na problemy ludzkie, a także mając na uwadze dobro społeczne Kancelaria od wielu lat prowadzi działalność Pro Bono.

Kancelaria udziela wsparcia w postaci pełnej obsługi prawnej Fundacji Centrum Kopernika, wspomagającej prowadzenie interdyscyplinarnych projektów badawczych w dziedzinie m. in. fizyki i biologii, filozofii, historii nauki.

Prawnicy Kancelarii aktywnie wspierają działalność Fundacji „Iskierka” niosącej pomoc dzieciom i młodzieży chorym na choroby nowotworowe.

Od niedawna współpracujemy także z Polskim Towarzystwem Prawa Antydyskryminacyjnego, działającego aktywnie na rzecz zwalczania dyskryminacji. Ich celem jest promowanie zasad równego traktowania w szczególności ze względu na płeć, rasę, religię czy pochodzenie etniczne.

Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z działalnością wyżej wymienionych fundacji i stowarzyszeń przedstawioną na stronach:

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...