Zespół

Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, chętnie podejmujących nowe wyzwania. Zespół ten od kilku lat prężnie rozwija się i stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu, iż w skład Kancelarii wchodzą zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie usług.

Konrad Goszyc

Konrad Goszyc

Adwokat

Główne obszary zainteresowań

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek. Prowadzi kompleksową obsługę transakcji fuzji i przejęć, doradza przy restrukturyzacjach i konsolidacjach w ramach grup spółek, z uwzględnieniem podmiotów zagranicznych. Specjalizuje się także w prawie cywilnym materialnym i procesowym. Prowadzi bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania i negocjacji umów. 

Znajomość języków obcych

Świadczy usługi prawne w języku angielskim i niemieckim.

Doświadczenie zawodowe

Podczas studiów odbył szereg praktyk w krakowskich kancelariach i sądach oraz w krakowskim Instytucie Allerhanda. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie od 2013 r. Z Kancelarią związany od 2013 r.

Wykształcenie

Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim (2012). Obronił pracę magisterską pod tytułem „Nabywanie akcji własnych przez spółkę akcyjną”. Doktorant w Katedrze Prawa Gospodarczego Prywatnego Wydziału Prawa i Administracji UJ, gdzie przygotowuje pracę pt. „Udziały własne spółki z ograniczoną odpowiedzialnością”.

Powrót