Zespół

Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, chętnie podejmujących nowe wyzwania. Zespół ten od kilku lat prężnie rozwija się i stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu, iż w skład Kancelarii wchodzą zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie usług.

Katarzyna Łochowska

Katarzyna Łochowska

Adwokat

Główne obszary zainteresowań

Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie pracy. Doradza w sprawach dotyczących indywidualnego prawa pracy oraz reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych.  

Znajomość języków obcych

Świadczy usługi prawne w języku angielskim.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zdobywała pracując w krakowskich kancelariach. W 2015 r. z wynikiem pozytywnym złożyła egzamin wstępny na aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie.

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Katedrze Prawa Rzymskiego i Porównawczego obroniła pracę magisterską pt.: „Charakter prawny pożyczki w europejskiej tradycji prawnej”, kończąc studia z wyróżnieniem. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

PublikacjeKatarzyna Łochowska

Zobacz wszystkie Więcej publikacji
Powrót

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...