Zespół

Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, chętnie podejmujących nowe wyzwania. Zespół ten od kilku lat prężnie rozwija się i stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu, iż w skład Kancelarii wchodzą zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie usług.

Joanna Kruczek

Joanna Kruczek

Młodszy Partner, doradca podatkowy

Główne obszary zainteresowań

Zawodowo specjalizuje się we wszystkich gałęziach prawa podatkowego w kontekście postępowań kontrolnych, podatkowych i sądowo-administracyjnych, jak również bieżącej obsługi przedsiębiorców. Planuje i przeprowadza restrukturyzacje przedsiębiorstw.

Znajomość języków obcych

Świadczy usługi prawne w języku angielskim. 

Doświadczenie zawodowe

W latach 2003-2005 współpracowała z Sekcją Prawa Cywilnego Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. W latach 2004 - 2009 zajmowała się obsługą prawną syndyków mas upadłości oraz kancelarii adwokatów i radców prawnych. Od 2010 roku związana z kancelarią Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy. Szkoli aplikantów krakowskiej Okręgowej Rady Adwokackiej. 

Wykształcenie

Studiowała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując w 2005 r. dyplom magistra prawa (praca magisterska pt. "Prawo intertemporalne" w Katedrze Teorii i Filozofii Prawa). W 2006r. ukończyła studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku "doradztwo podatkowe". W 2010 roku uzyskała wpis na listę doradców podatkowych.

Powrót