Zespół

Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, chętnie podejmujących nowe wyzwania. Zespół ten od kilku lat prężnie rozwija się i stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu, iż w skład Kancelarii wchodzą zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie usług.

Justyna Aleksandrzak

Justyna Aleksandrzak

Aplikant radcowski

Główne obszary zainteresowań

Specjalizuje się w prawie cywilnym, materialnym i procesowym. W obszarze jej zainteresowań pozostaje także prawo karne i rodzinne. 

Znajomość języków obcych

Świadczy usługi prawne w języku angielskim. 

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zdobywała w ramach praktyk odbywanych w trakcie studiów w toruńskich kancelariach oraz Wydziale Karnym Sądu Rejonowego w Toruniu. W 2015 roku z wynikiem pozytywnym złożyła egzamin wstępny na aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Uczestniczka projektu „Akademia Arbitrażu” zorganizowanego w Warszawie, przez Europejskie Centrum Arbitrażu.

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Obroniła pracę magisterką w Katedrze Prawa Karnego i Polityki Kryminalnej pt.: „Insider trading jako przykład przestępstwa giełdowego”. 

Powrót