Zespół

Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, chętnie podejmujących nowe wyzwania. Zespół ten od kilku lat prężnie rozwija się i stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu, iż w skład Kancelarii wchodzą zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie usług.

Natalia Rutkowska

Natalia Rutkowska

Młodszy Partner, radca prawny

Główne obszary zainteresowań

Zajmuje się prawem cywilnym, prawem autorskim oraz prawem gospodarczym, prowadząc kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców. Posiada bogate doświadczenie w zakresie sądowych postępowań cywilnych, umów z zakresu prawa własności intelektualnej, ochrony danych osobowych oraz procesów restrukturyzacyjnych przedsiębiorców. 

Znajomość języków obcych

Świadczy usługi prawne w języku angielskim i niemieckim.

Doświadczenie zawodowe

Z kancelarią związana od grudnia 2009 r. W 2013 r. uzyskała uprawnienia radcy prawnego. Jako stypendystka Jorge Mana Award z 2016 r. odbyła praktykę w austriackiej kancelarii w ramach sieci partnerskiej Warwick Legal Network - Zumtobel Kronberger Rechtsanwälte OG w Salzburgu. 

Wykształcenie

Absolwentka magisterskich studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim (2009) oraz studiów LL.M. na Uniwersytecie Johannesa Gutenberga w Moguncji (2014). Stypendystka programu Sokrates - Erasmus na Uniwersytecie Ruprechta-Karola w Heidelbergu. W 2008 r. ukończyła Szkołę Prawa Amerykańskiego - JUCUA American Law Program, a w 2009 r. Szkołę Prawa Niemieckiego UJ. 

Powrót