Zespół

Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, chętnie podejmujących nowe wyzwania. Zespół ten od kilku lat prężnie rozwija się i stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu, iż w skład Kancelarii wchodzą zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie usług.

Iwona Tomaszewska

Iwona Tomaszewska

Młodszy Partner, adwokat, LLM

Główne obszary zainteresowań

Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, zwłaszcza w branży IT, uczestniczy w procesie tworzenia i opiniowania umów w obrocie profesjonalnym. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajdują się także procesy inwestycyjne, głównie restrukturyzacyjne spółek prawa handlowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie postępowań cywilnych, w tym w szczególności postępowań gospodarczych z udziałem podmiotów zagranicznych.

Znajomość języków obcych

Świadczy usługi prawne w języku angielskim oraz francuskim.

Doświadczenie zawodowe

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe. Z Kancelarią związana od września 2009 roku, wcześniej współpracowała z renomowanymi krakowskimi kancelariami adwokackimi.

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracę magisterską pod tytułem: „Transakcje wykupu lewarowanego a zakaz financial assistance w kontekście reformy Dyrektywy kapitałowej” obroniła z wynikiem bardzo dobrym w 2008 r. W 2010 r. ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa, Ekonomii i Zarządzania Université d’Orléans na kierunku Master en Droit Privé, Spécialité Economique, option droit des affaires français et international. W 2012 r. złożyła z wynikiem pozytywnym egzamin adwokacki.

PublikacjeIwona Tomaszewska

Zobacz wszystkie Więcej publikacji
Powrót