Zespół

Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, chętnie podejmujących nowe wyzwania. Zespół ten od kilku lat prężnie rozwija się i stale podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu, iż w skład Kancelarii wchodzą zarówno adwokaci, jak i radcowie prawni świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie usług.

Agnieszka Modras

Agnieszka Modras

Młodszy Partner, radca prawny

Główne obszary zainteresowań

Specjalizuje się w tworzeniu i negocjowaniu umów w obrocie gospodarczym, w tym zwłaszcza umów z zakresu branży nowych technologii oraz procesów inwestycyjnych, oraz w prawie konsumenckim. Zajmuje się również sporami sądowymi w sprawach gospodarczych, a także planowaniem sukcesji i tworzeniem struktur bezpieczeństwa majątku. Interesuje się problematyką prawną hazardu w sieci oraz ochroną praw człowieka, w tym zwłaszcza prawem uchodźczym.

Znajomość języków obcych

Świadczy usługi prawne w języku angielskim.

Doświadczenie zawodowe

Przez większość swojego życia zawodowego związana z Kancelarią, początkowo jako aplikant, a później jako zawodowy prawnik. Od października 2016 r. kieruje Biurem Kancelarii w Warszawie. Jako stypendystka programu Jorge Mana Award organizowanego przez Warwick Legal Network, odbyła praktykę w londyńskiej kancelarii „Miller Rosenfalck”.

W czasie studiów współpracowała z serwisem internetowym e-prawnik.pl i uczestniczyła w tworzeniu jego treści. Na przełomie 2007  i 2008 r., pracowała w Biurze Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Krakowie. Oprócz obowiązkowych praktyk odbywanych w czasie studiów, uczestniczyła w programie Uniwersyteckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego Sekcji Praw Człowieka, gdzie udzielała pomocy prawnej osobom starającym się o status uchodźcy i legalizację pobytu na terytorium Polski

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (2007 r.). Stypendystka programu Sokrates - Erasmus w na Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach. Ukończyła aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie, zakończoną egzaminem radcowskim.

Powrót

newsletter

Zapisz się by zawsze być na bieżąco

czytaj więcej...